KREVNÍ TLAK 50 ml

Tinktura ze směsi bylin.190,00 Kč
Skladem

Detail produktu

Doplněk stravy. Cena za 100 ml je 380 Kč.

Bylinná tinktura z čerstvých rostlin: hloh jednosemenný list a květ – srdečník obecný nať – čistec lékařský nať – kopřiva dvoudomá nať řepík lékařský nať

Složení: voda, 40% alkohol, hloh jednosemenný list a květ, srdečník obecný nať, čistec lékařský nať, kopřiva dvoudomá nať, řepík lékařský nať.

Doporučení: Kombinaci s léky je vždy třeba individuálně prokonzultovat s ošetřujícím lékařem nebo s jiným odborníkem.

Dávkování: Dospělí 3x denně 15-20 kapek při prevenci i onemocnění, při akutních stavech lze u dospělého dávku na několik dní zdvojnásobit, tzn. až 6x denně 15 - 20 kapek pod jazyk nebo nakapat do vody. Dávkování je ale vhodné upravit podle individuálních dispozic uživatele podle věku i celkového zdravotního stavu. Dávku je možné indikovat např. podle hmotnosti uživatele, kdy denní dávka (počet kapek za den) odpovídá hmotnosti dané osoby (např. váha 60 kg je 60 kapek, tj. 3x denně 20 kapek). Tinktura se užívá nejčastěji nakapáním do menšího množství vody. Pro citlivé osoby lze nakapat do teplé vody, alkohol se částečně odpaří.

Před použitím řádně protřepat, případný zákal není na závadu. Tinktury převážně nefiltrujeme pro maximální zachování přírodních účinných látek.


Zdravotní tvrzení formulované v tzv. seznamu on hold týkající se léčivé rostliny: viz jednotlivé druhy

Z důvodu platné legislativy není možné více informovat o účincích bylin. Jedná se o nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům.

Více informací o léčivé rostlině naleznete v běžně dostupné kvalitní literatuře.

Skladování: Tinktury skladujte v suchu při pokojové teplotě a nevystavujte přímému slunečnímu záření. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Výrobce: Ing. Klára Kasperová, Kněžičky 58, 463 43 Český Dub